İçeriğe geç

Yapım Hikâyesi

Fikrin doğuşundan yayına kadar geçen süreç. · 2023 yazı

Bu konuda en çok bilgisi olan yapımlar

Tüm yapımlar →

Bu konuda öne çıkan insanlar

Tüm insanlar →

Yazılar

Haber

Dredge'in yapımcısı Black Salt Games, Team Trifold adlı yeni stüdyo kurdu

Dredge'in yaratıcısı Black Salt Games, Team Trifold adlı yeni bir stüdyo ve Saltworks Entertainment adlı yeni bir yayıncı markası kurdu.

Yapım Hikâyesi1 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Jumanji: Welcome to the Jungle'den 57 İlginç Bilgi

Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) filmi hakkında 57 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

Jumanji: Welcome to the JungleYapım Hikâyesi10 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Star Trek Into Darkness'ten 80 İlginç Bilgi

Star Trek Into Darkness (2013) filmi hakkında 80 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

Star Trek Into DarknessYapım Hikâyesi17 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

War of the Worlds'tan 116 İlginç Bilgi

War of the Worlds (2005) filmi hakkında 116 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

War of the WorldsYapım Hikâyesi27 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

The Menu'dan 75 İlginç Bilgi

The Menu (2022) filmi hakkında 75 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

The MenuYapım Hikâyesi19 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Dawn of the Planet of the Apes'ten 114 İlginç Bilgi

Dawn of the Planet of the Apes (2014) filmi hakkında 114 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

Dawn of the Planet of the ApesYapım Hikâyesi22 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Saw'dan 52 İlginç Bilgi

Saw (2004) filmi hakkında 52 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

SawYapım Hikâyesi8 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Moneyball'dan 53 İlginç Bilgi

Moneyball (2011) filmi hakkında 53 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

MoneyballYapım Hikâyesi13 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

The Day After Tomorrow'dan 81 İlginç Bilgi

The Day After Tomorrow (2004) filmi hakkında 81 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

The Day After TomorrowYapım Hikâyesi16 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

The Bourne Supremacy'dan 46 İlginç Bilgi

The Bourne Supremacy (2004) filmi hakkında 46 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

The Bourne SupremacyYapım Hikâyesi8 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

American Hustle'den 73 İlginç Bilgi

American Hustle (2013) filmi hakkında 73 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

American HustleYapım Hikâyesi17 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Divergent'ten 63 İlginç Bilgi

Divergent (2014) filmi hakkında 63 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

DivergentYapım Hikâyesi11 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Captain Phillips'ten 41 İlginç Bilgi

Captain Phillips (2013) filmi hakkında 41 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

Captain PhillipsYapım Hikâyesi10 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Mission: Impossible'den 121 İlginç Bilgi

Mission: Impossible (1996) filmi hakkında 121 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

Mission: ImpossibleYapım Hikâyesi20 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Sinners'ten 251 İlginç Bilgi

Sinners (2025) filmi hakkında 251 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

SinnersYapım Hikâyesi114 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Training Day'dan 65 İlginç Bilgi

Training Day (2001) filmi hakkında 65 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

Training DayYapım Hikâyesi13 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Back to the Future Part III'den 208 İlginç Bilgi

Back to the Future Part III (1990) filmi hakkında 208 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

Back to the Future Part IIIYapım Hikâyesi45 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

The Wolverine'den 94 İlginç Bilgi

The Wolverine (2013) filmi hakkında 94 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

The WolverineYapım Hikâyesi19 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

We're the Millers'ten 21 İlginç Bilgi

We're the Millers (2013) filmi hakkında 21 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

We're the MillersYapım Hikâyesi2 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Mystic River'den 31 İlginç Bilgi

Mystic River (2003) filmi hakkında 31 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

Mystic RiverYapım Hikâyesi5 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

The Help'ten 41 İlginç Bilgi

The Help (2011) filmi hakkında 41 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

The HelpYapım Hikâyesi7 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Glass Onion'dan 177 İlginç Bilgi

Glass Onion (2022) filmi hakkında 177 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

Glass OnionYapım Hikâyesi45 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

The Girl with the Dragon Tattoo'dan 104 İlginç Bilgi

The Girl with the Dragon Tattoo (2011) filmi hakkında 104 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

The Girl with the Dragon TattooYapım Hikâyesi22 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Lost in Translation'dan 83 İlginç Bilgi

Lost in Translation (2003) filmi hakkında 83 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

Lost in TranslationYapım Hikâyesi13 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

The Terminal'dan 46 İlginç Bilgi

The Terminal (2004) filmi hakkında 46 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

The TerminalYapım Hikâyesi10 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Fantastic Beasts and Where to Find Them'den 107 İlginç Bilgi

Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) filmi hakkında 107 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

Fantastic Beasts and Where to Find ThemYapım Hikâyesi22 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Bullet Train'den 112 İlginç Bilgi

Bullet Train (2022) filmi hakkında 112 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

Bullet TrainYapım Hikâyesi18 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Cars'tan 310 İlginç Bilgi

Cars (2006) filmi hakkında 310 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

CarsYapım Hikâyesi51 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Sicario'dan 41 İlginç Bilgi

Sicario (2015) filmi hakkında 41 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

SicarioYapım Hikâyesi11 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Ready Player One'den 226 İlginç Bilgi

Ready Player One (2018) filmi hakkında 226 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

Ready Player OneYapım Hikâyesi44 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Le cinquième élément'ten 139 İlginç Bilgi

Le cinquième élément (1997) filmi hakkında 139 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

Le cinquième élémentYapım Hikâyesi29 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Dallas Buyers Club'dan 34 İlginç Bilgi

Dallas Buyers Club (2013) filmi hakkında 34 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

Dallas Buyers ClubYapım Hikâyesi8 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1'dan 89 İlginç Bilgi

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) filmi hakkında 89 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Yapım Hikâyesi14 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Tangled'den 131 İlginç Bilgi

Tangled (2010) filmi hakkında 131 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

TangledYapım Hikâyesi22 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

28 Days Later'den 105 İlginç Bilgi

28 Days Later (2002) filmi hakkında 105 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

28 Days LaterYapım Hikâyesi27 dk
TriviaOrta Düzey Spoiler

Doctor Strange in the Multiverse of Madness'ten 234 İlginç Bilgi

Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) filmi hakkında 234 ilginç bilgi — kaynaklarıyla birlikte.

Doctor Strange in the Multiverse of MadnessYapım Hikâyesi58 dk

Gelişmiş arama